بهترین تورهای قشم از شهرهای مختلف

بهترین تورهای قشم از شهرهای مختلف

تور قشم، یکی از تورهای پرطرفدار بین ایرانی ‌ها می ‌باشد که همواره خاطره‌‌هایی به یادماندنی از زیبایی ‌ها و مهربانی ‌ها در این جزیره، برای آنان ساخته است. خونگرمیِ هموطنانِ‌ جنوبی، تجربه غذاهای جنوبی، طعمِ ماهی ‌های خلیج فارس و همچنین قدم زدن در ساحل بکرِ این جزیره، از خاطره‌ هایی است که همیشه در ذهن مسافرانِ ‌این جزیره، باقی خواهند ماند.

قشم، سرزمینِ‌ ماجراجویی‌ هاست و در هر لحظه از تور قشم، تجربه‌هایی نو، در انتظار شماست. بازدید از قلعه پرتغالی‌ها، قایق سواری در دل جنگل حرا، حسِ افسونِ‌ دره ستارگان، گشت و گذار در جزیره هنگام و هرمز و دیدار از روستای لافت، تنها بخشی از لحظاتِ نابی است که با سفر به این جزیره، برای همیشه در حافظه دوربین‌ های شما به یادگار خواهد ماند.

وب سایت againstthecompass.com درباره قشم گفته است:

“Iran is a well-known destination for its classic Persian cities, filled with stunning mosques and dreamy gardens.

Very few travelers think of Iran as a beach destination, but it truly can be.

With more than 1,500 kilometers of undiscovered coastline, the Persian Gulf shores are home to a unique landscape, culture and, of course, beautiful islands.”

چرا حتما باید یکبار تور قشم را انتخاب کرد؟

با بهره‌گیری از برنامه ‌های تور قشم، یک سفر راحت و بدون دغدغه در انتظار شماست. شما با انتخاب تور مسافرتی قشم به صورت زمینی یا هوایی، به منطقه‌ای سرشار از حکایت‌ های تاریخی سفر خواهید کرد. این جزیره، در نقطه‌ای حساس و مهم از خلیج فارس و در نزدیکی تنگه هرمز، قرار گرفته است.

فاصله جزیره قشم تا بندرعباس تقریبا ۲۰ کیلومتر می‌باشد و هموطنانمان در این جزیره با زبان فارسی با گویش زیبای بندری،‌ سخن می‌گویند. این جزیره،‌ در گذشته پایگاه مهمی برای حضور نیروهای اروپایی در خلیج فارس بوده است. پرتغال، هلند و انگلیس از کشورهایی بوده‌اند که هر کدام به واسطه ناوگان دریای قدرتمند خود، مدت‌ زیادی این جزیره را در تصرف خود داشته‌اند. هم اکنون نیز می‌توان نمونه‌هایی از آثار تاریخی به جای مانده از تسلط این کشورها بر جزیره قشم را در قالب قلعه‌ها یا کشتی‌هایی متفاوت، مشاهده کرد.

با تجربه کردن سفر به قشم در قالب تور قشم، می‌توان با خاطری آسوده، چمدان ‌ها را بست و از برنامه ‌ریزی آماده شده توسط آژانس مسافرتی لذت برد. در جزیره قشم، سواحل متفاوتی وجود دارد و همین مساله، ویژگی خاصی برای این جزیره ایجاد کرده است. وجود سواحل متفاوت ماسه‌ای، گِلی،‌ صخره‌ای و شنی در این جزیره، بر زیبایی‌های سفر به این جزیره افزوده است. مسافرانِ قشم با قدم زدن در سواحلی مانند ساحلِ جزایر ناز، ساحلِ شنی سیمین و ساحلِ صخره‌ای زیتون، تجربه‌های متفاوتی خواهند داشت. لذتِ دیدنِ طلوع و غروب خورشید در این سواحل زیبا، یکی از تجربه‌هایِ نابِ مسافران در سفر به این جزیره زیباست.

تور قشم از اصفهان

تور قشم برای اصفهانی ‌های شاد و مشتاقِ سفر، نوید‌ دهنده گرمایی از ساحل نقره‌ای، در بزرگترین جزیره خلیج فارس است. مسافراِن اصفهانی که همیشه خودشان، میزبانی صمیمی برای بخش وسیعی از توریست‌های ایرانی و خارجی بوده‌اند، با سفر به قشم، حال و هوایی دیگر را تجربه می‌کنند.

آنها با استفاده از تور مسافرتی قشم و با ترکِ فضای شهری، برای چند روز خود را به آرامش سواحل جنوبی، می‌رسانند.

وجود تور قشم از اصفهان و دسترسی آسان به آژانس‌های مسافرتیِ معتبر در این زمینه، خیالِ مسافران اصفهانی را آسوده کرده است. آنها می توانند به آسانی و با انتخاب تور مناسب برای سفر به قشم، با یک پرواز مستقیم از اصفهان، خود را به جزیره قشم برسانند. در حال حاضر تور اصفهان به قشم، با استقبال زیادی از سوی ساکنان این شهر روبرو شده است و پروازهای مستقیم زیادی از این شهر به مقصد جزیره قشم، وجود دارد.

برای رزرو تور قشم از اصفهان سایت فارا گشت

https://faragasht.com/tour/qeshm-tour-from-isfahan/

کاملترین اطلاعات با قیمت ارزان تور اصفهان به قشم را به شما ارائه می دهد.

تور قشم از مشهد

سفر به شهرهای جنوبی و انتخاب تور قشم، همیشه از انتخاب‌ های پرطرفدار در میان مسافران مشهدی بوده است. مسافرانِ مشهدی، با کمتر از دو ساعت پرواز، میهمانِ جزیره زیبای قشم می‌شوند و در هوای سواحل جنوبی کشور، لحظات خاطره‌انگیزی را تجربه می‌کنند.

با خرید تور قشم از مشهد، شرایط متنوعی برای مسافران مشهدی فراهم خواهد بود. آنان می‌توانند هتل‌ مورد نظر خود را بر اساس سلیقه شخصی خودشان رزرو کنند و تور خود را برای تعداد روزهای متفاوتی،خریداری نمایند.

تجربه مناظرِ بی ‌نظیری از غروب و طلوع خورشید در سواحل بکر قشم، دیدار از جزیره هنگام و هرمز، گوش سپردن به نوای زیبای پرندگان دریایی و تماشای بازی دلفین‌ها، تنها بخشی از تجربه‌های لذت بخش در سفر به قشم است. سفر دوستانِ مشهدی، با خرید تور مسافرتی قشم، هماهنگی همه امور سفر خود را به آژانس مسافرتی خود سپرده و با خیالی راحت بر صندلی هواپیمای خود، می نشینند.

آنها پس از حدود دو ساعت پرواز، در حالی در جزیره قشم از پله‌های هواپیما پایین می‌آیند که رطوبتِ‌ طراوت بخشِ دریای جزیره‌ قشم را بر گونه‌های خود حس می‌کنند.

تجربه سبک‌بالی و رهایی در دنیایی از آرامش، میزبان مشهدی‌های عزیزی خواهد بود که با اهمیت به تجدید قوا و بازیابی انرژی، جزیره قشم را برای روزهای استراحت خود برگزیده‌اند.

شهروندان مشهدی، البته در قشم غریبه نیستند. در این جزیره، برخی از آشپزهای مشهدی نیز وجود دارند که می‌تواند سلایق غذایی آنان را پوشش دهد.

اگر هم علاقمند به سفرهای زمینی بخصوص با قطار باشید هم باید این خبر خوش را بشنوید که تورهای قشم از شهر مشهد ریلی هم اجرا می شوند. یعنی شما می توانید با آژانس مسافرتی فارا گشت هماهنگ کنید تا با رزرو بلیط قطار تور زمینی قشم را برایتان اجرا کند.

برای رزرو تور قشم از مشهد سایت فارا گشت

https://faragasht.com/tour/qeshm-tour-from-mashhad-by-train/

بهترین تورهای قشم از مشهد با قطار را ارائه کرده است. می توانید تورهای زمینی مشهد به قشم را مشاهده کنید و طبق سلیقه تان رزرو کنید.

تور قشم از شیراز

تور قشم از شیراز با اتوبوس، در کنار تور قشم هوایی از جمله تورهای مسافرتی است که از استقبال زیادی در میان شهروندان شیرازی به شمار می‌رود. به علت فاصله کوتاه شیراز تا جزیره قشم،‌ مسافران شیرازی می‌توانند به راحتی از هر دو تور زمینی و هوایی برای رسیدن به قشم، استفاده کنند.

در تور زمینی قشم از شیراز، مسافران پس از عبور چند ساعته از جاده‌های آسفالتی و یک دریانوردی مفرح با لنج، به جزیره قشم وارد می شوند. از سوی دیگر، با توجه به مناسب بودن قیمت‌های بلیط اتوبوس در این مسیر، مسافران شیرازی با استفاده از تور زمینی قشم از شیراز، با ارزان ترین قیمت، میهمان جزیره زیبای قشم می‌شوند. قدم زدن در سواحل زیبا، تجربه سرگرمی‌ های آبی هیجان ‌انگیز، خریدهای ارزان و غذاهای بی ‌نظیر جنوبی، خاطراتی به یادماندنی برای شیرازی‌ های عزیز در سفر به قشم، به یادگار خواهد گذاشت.

خرید تور مسافرتی قشم از شیراز بسیار ساده است و ساکنان شیراز می توانند با انتخاب آژانس مسافرتی همچون فارا گشت ، همه امور سفر را در این زمینه به آژانس سپرده و با خیالی آسوده خود را به ترمینال یا فرودگاه قشم برسانند.

برای رزرو تور قشم از شیراز زمینی سایت فارا گشت

https://faragasht.com/tour/qeshm-tour-from-shiraz-by-bus/

قیمت تور شیراز به قشم با اتوبوس vip را ببینید و از تخفیفات ویژه اطلاعات پیدا کنید.

سفر به قشم را از دست ندهید

حس کردنِ گرمای لذت ‌بخش و نسیم دلنواز خلیج فارس در جزیره قشم، لذتی وصف ناشدنی با خود به همراه دارد. در یک سفر سه تا پنج روزه به این جزیره زیبا، فرصت بسیار محدود است و بنابراین مسافران بیشتر تمایل دارند تا این سفرها را در قالب تور قشم تجربه کنند تا امکان حضور در بیشتر اماکن دیدنی به راحتی برای آنها فراهم شود.

اگر چه همیشه از گرمای شهرهای جنوبی، زیاد شنیده‌ایم اما با این وجود، دمای هوا در جزایر قشم و کیش، در فصل‌های پاییز، زمستان و حتی اوایل بهار، بسیار دلپذیر و مفرح است.

با خرید تور قشم، به بزرگترین جزیره خلیج فارس سفر کرده‌اید. گشت و گذار در میان ساکنان بومی این جزیره و آشنایی با فرهنگ اصیل آنان، سفر تفریحیِ شما را لبریز از دانسته‌هایی جدیدی می‌کند.

در قشم، مسیرها برای دسترسی به مراکز خرید، رستوران‌ها و نقاط دیدنی بسیار کوتاه است. شما می‌توانید با خرید تور قشم، و سپردنِ برنامه ‌ریزی سفر خود یک آژانس مسافرتی معتبر همچون آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر (faragasht.com) مجری اصلی تور قشم از تهران و سایر شهرها، در وقت خود صرفه‌جویی کرده و برنامه‌ریزی برای روزهای سفر خود را به آژانس بسپارید.

شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۹۰۹۲۹۶ و ۰۹۲۰۸۰۰۸۱۰۸ در خدمت شماست تا برای رزرو تور مسافرتی قشم از تهران و سایر شهرها با کارشناسان تور مشورت کنید.

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.