جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

حضور رادار۳۶۱ در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران!

امسال بسیار مفتخریم که به پاس تلاش های رادار۳۶۱ در راستای ارائه خدمات برای بهبود هر چه بیشتر کیفیت سفر شما عزیزان، به مرحله‌ی پایانی سیزدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران راه پیدا کرده‌ایم. نزدیک به ۱سال می‌گذرد از زمانی که موتور جستجوی رادار۳۶۱ را راه انداخته‌ایم تا بتواند به‌طور جامع تمامی اطلاعات مورد نیاز برای آغاز یک سفر را ارائه دهد. وب سایت رادار۳۶۱ تمامی اطلاعات مورد نیاز در حوزه‌ی رزرو هتل‌های ایران و خرید بلیط هواپیمایی و همچنین بهترین و مناسب ترین قیمت‌های آنها را در میان فروشندگان، یکجا به‌ شما ارائه می‌دهد.

رادار۳۶۱ یک موتور جستجوگر هوشمند در زمینه‌ی رزرو هتل‌ها و بلیط‌های هواپیمایی است. به‌این معنی که تمامی اطلاعات موجود در رابطه با امکانات هتل‌ها، قیمت‌های آنها و همچنین قیمت بلیط پروازهای هواپیمایی، از میان تمامی اطلاعات موجود در اینترنت را یک جا به شما نشان می‌دهد. برای مثال اگر در یک وب سایت تنها تعدادی از هتل‌ها وجود داشته باشد و در یک سایت دیگر تعداد دیگر هتل‌ها، شما مجبور می‌شوید سایت‌های مختلفی را برای انتخاب بلیط هواپیما یا هتل مورد نظرتان بگردید و یا اگر به‌دنبال ارزانترین قیمت موجود آن شرکت هواپیمایی یا هتل مورد نظرتان باشید، چاره‌ای نخواهد بود جز اینکه تک‌تک وب سایت‌ها را بگردید تا ارزان‌ترین و مناسب‌ترین قیمت هتل مورد نظرتان را بیابید که وقت بسیار زیادی از دست خواهد رفت.

اما رادار۳۶۱ این امکان را به شما می‌دهد که در یک نگاه شما از تمامی قیمت‌های موجود هتل‌ها و بلیط هواپیماها اطلاع یابید و ارزانترین قیمت موجود را انتخاب نمایید. به اینگونه که رادار۳۶۱ تمامی اطلاعات وب سایت‌ها را یک‌جا برای شما نشان می‌دهد تا شما فقط در یک صفحه از تمامی قیمت‌های پیشنهادی اطلاع یابید. علاوه براینکه تمامی قیمت‌های موجود هتل‌ها و بلیط‌های هواپیمایی نشان داده می‌شوند، بلکه تمامی نظرات و دیدگاه‌های موجود راجب هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی نیز به شما نشان داده می‌شوند تا انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.اگر قصد سفر به هر جای ایران به عنوان مثال تهران را دارید، کافیست به‌راحتی با بهترین هتل‌های تهران در وبلاگ رادار۳۶۱ آشنا شوید و بهترین و مناسب‌ترین قیمت هتل‌های تهران را در تارنمای رادار۳۶۱ جستجو کرده و رزرو نمایید.

معرفی جایگاه رادار۳۶۱ در جشنواره وب و موبایل ایران

سیزدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران با حضور رادار361

از میان هزاران شرکت کننده از هر شهر و استان ایران که رای مثبت داوران جشنواره‌ی وب و موبایل ایران را کسب کرده‌اند و حداقل حد نصاب آرا را داشته‌اند، ۱۲ اثر برتر هر گروه انتخاب می‌شوند. از میان این ۱۲ اثر برتر تنها ۵ اثر به مرحله‌ی سوم و پایانی راه میابند. که نهایتا در اول اسفندماه سال ۱۳۹۹ بهترین های هر گروه به رای داوران و آرای شما عزیزان انتخاب خواهند شد.

شرکت در رای گیری

بدون هیچ تردیدی حمایت و رضایت های مشتریان عزیز است که مبنای انگیزه‌ی رادار۳۶۱ را تشکیل داده است. از آنجایی که رای گیری عمومی نقش بسزایی را در انتخاب شدن بهترین اثر سیزدهمین جشنواره‌ی وب و موبایل ایران را دارد، پرفایل رادار۳۶۱ در این جشنواره به ثبت رسیده است. حال که به مرحله‌ی پایانی این جشنواره رها یافته‌ایم، رای گیری عمومی آغاز شده است.

رای دادن به رادار361 در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران

پروفایل رادار۳۶۱ در جشنواره‌ی وب و موبایل ایران تثبیت شده است، که شما عزیزان می‌توانید با رجوع به لینک مورد نظر این جشنواره و ثبت نام آسان در آن، از مجموعه رادار۳۶۱ حمایت کنید. کافیست تنها روی پروفایل رادار۳۶۱ کلیک کرده،وارد سایت شوید و یک اشتراک بسازید یا از اشتراک گوگل استفاده نمایید، سپس با فشردن “من به این اثر رای می‌دهم” از رادار۳۶۱ حمایت کنید. همچنین از صفحه‌ی اینستاگرام این جشنواره با آخرین اخبار مربوط به جشنواره آشنا شوید.

جشنواره‌ی وب و موبایل ایران چیست؟

بزرگترین جشنواره‌ی ایران که هر ساله یک وب سایت و یک نرم‌افزار گوشی همراه را از میان ده ها هزار شرکت کننده به‌عنوان بهترین آن از گروه های مختلف معرفی می‌نماید. جشنواره‌ی وب و موبایل ایران به‌دلیل عرضه کردن پهناورترین عرصه‌ی رقابتی، همواره نقش بسیار راهبردی را در ارتقای کیفیت تولید در حوزه‌ی وب و موبایل را داشته است. هدف این جشنواره معرفی مجموعه هایی است که در حوزه‌ی کسب و کار آنلاین فعالیت دارند و به‌عنوان یک مجموعه‌ی کاربردی و با کیفیت شناخته می‌شوند.

جشنواره‌ی وب و موبایل ایران در دو بخش داوری و مردمی فعالیت می‌کند. در بخش داوری این مجموعه، داوران هر ساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را به عنوان برگزیده‌ی آن گروه معرفی می‌کنند که تندیس برترین وبسایت یا نرم‌افزار به آن تعلق می‌یابد. در بخش مردمی این این جشنواره، نگاه های مردمی و نظرات آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد و وبسایت یا نرم‌افزار موبایل برگزیده توسط آرای تمامی کاربران دنیای مجازی انتخاب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *