رادار۳۶۱، برنده‌ مردمی جشنواره وب و موبایل ایران

در سال ۱۳۸۷ شایان شلیله با هدف معرفی برترین وبسایت‌های فارسی، جشنواره وب ایران را بنیان‌گذاری کرد. مدیریت این جشنواره پس از چندین سال به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد. بعد از چند سال جشنواره وب با جشنواره‌ اپلیکیشن‌ ایران که موسسانش محسن براتی و میلاد احرام‌پوش بودند، ادغام گردید و نهایتا جشنواره‌ وب و موبایل ایران شکل گرفت. در اسفند ۱۳۹۹ رادار۳۶۱ در جشنواره وب ایران به عنوان جامع‌ترین موتور جستجوی رزرو هتل، بلیط هواپیما و رزرو اقامتگاه، به عنوان برنده‌ی مردمی دست پیدا کرد.

سیزدهمین جشنواره‌ وب و موبایل ایران از تاریخ ۱۳ مهر تا ۱ اسفند ۱۳۹۹ برگزار شد و برندگان این جشنواره در ۵ گروه و شاخه اصلی و دو بخش داوری از نگاه مردمی و بخش رای داوران برگزیده شدند. تعداد آثار شرکت‌کننده در این جشنواره بیش از ۱۹ هزار اثر و ۱۴۱ هزارکاربر بود. در بخش وب‌سایت رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما، ۵ سایت به مرحله‌ی نهایی داوری رسیدند و وب‌سایت رادار۳۶۱ توانست برنده بخش مردمی شود.

رادار۳۶۱ را بهتر بشناسیم

استارتاپ رادار۳۶۱ فعالیت خود را از سال ۹۸ به عنوان موتور جستجوی بلیط هواپیما آغاز و در فرایند توسعه‌ی خود بخش هتل و بخش اقامتگاه را اضافه کرد. رادار۳۶۱ به عنوان موتور هوشمند سفر، در سایت خود بیش از ۲۰۵۰ هتل داشته و در تمامی مسیرهای پروازی کشور اکثر فروشندگان آنلاین را نمایش می‌دهد.

فرایند کاری رادار۳۶۱ همچون نمونه‌های موفق خارجی مانند کایاک و تریواگو، نمایش تمامی گزینه‌های مورد نیاز کاربر و ارائه جزئیات قیمتی تمامی فروشندگان آن هتل و اقامتگاه و یا آن بلیط هواپیماست. کاربر در نهایت با مشاهده‌ قیمت فروشندگان مختلف که به صورت کم به زیاد لیست شده‌اند، تصمیم خود را برای خرید خواهد گرفت. گرفته و به سایت آن فروشنده هدایت می‌شود. بنابراین، رادار۳۶۱ فروشنده محسوب نشده و فرایند خرید نهایتا بر روی سایت فروشندگان آنلاین صورت می‌گیرد.

اینکه رادار۳۶۱ به عنوان موتور جستجوی گردشگری با رقابت در بین ۵ فروشنده‌ آنلاین، با استقبال مردمی رو به رو و برنده‌ی مردمی جشنواره‌ی وب و موبایل سیزدهم شد، نشان می‌دهد که مسیر خرید کاربران به سمت مقایسه و سپس خرید در حال تغییر است.

رادار361

وب‌سایت رادار۳۶۱

تا به حال از بین تمامی وب‌سایت‌های فروش آنلاین هتل و پرواز، چیزی در حدود ۴۰ هزار نظر کاربران که در سایت‌های مختلف ثبت کرده‌اند، جمع‌آوری شده است و این مهم، بررسی و انتخاب دقیق یک هتل را برای کاربران بسیار راحت‌تر از قبل می‌کند، چرا که بر اساس مطالعات صورت گرفته بر روی رفتار کاربرانی که می‌خواهند محل اقامت خود را به صورت آنلاین رزرو کنند، خواندن نظرات مسافران قبلی نقش به‌سزایی در انتخاب آن‌ها دارد. این تعداد نظر مختلف در کنار میانگین امتیاز یک هتل در میان تمامی امتیازات ثبت شده در همه‌ی سایت‌های فروش آنلاین، شفافیت تصمیم‌گیری را برای کاربر بالا می‌برد.

ایجاد دسته‌بندی‌های مختلف برای مقاصد محبوب موجب راحتی کاربران برای رزرو هتل و یا محل اقامت می‌شود، به عنوان مثال دسته‌بندی نزدیکی به حرم برای شهر مشهد، خارج از محدوده طرح ترافیک برای شهر تهران، نزدیکی به دریا برای کیش و قشم، نزدیکی به بافت تاریخی در یزد، نزدیکی به اماکن گردشگری در شیراز و نزدیکی به آثار تاریخی در اصفهان، یقینا گزینه‌های دقیق‌تری را برای کاربر به نمایش می‌گذارد. این مساله در متاسرچ هتل و موتور جستجوی گردشگری موجب کاهش سردرگمی و افزایش شانس رزرو می‌شود.

رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما با رادار۳۶۱

رادار۳۶۱ با تیم کوچک ولی پرتلاش خود، امیدوار است که بتواند نقش به‌سزایی در کنار بازیگران بزرگ صنعت گردشگری کشور جهت توسعه‌ و ساخت زیرساخت‌های به روز دنیا در کشور عزیزمان ایران ایفا کند و در نتیجه موجب رونق روزافزون صنعت گردشگری کشور باشد.

از طرف رادار۳۶۱ از تمامی شما عزیزانی که ما را به عنوان بهترین سایت رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما در جشنواره‌ی وب و موبایل انتخاب کردید، کمال تشکر را داریم و امیدواریم بتوانیم هر روز با امکانات بیشتر و خدماتی کامل‌تر، پاسخ‌گوی محبت شما کاربران عزیز باشیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.